Mommys Bliss Baby Probiotic drops + D3,10ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89070/image_1920?unique=51b8643

5,895.00 L 5895.0 ALL 6,550.00 L

5,458.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Baby Probiotic Drops + Vitamin D eshte një dozë ditore e vitaminës D e lëngshme dhe me suplement probiotik për foshnjat, mjaft i butë dhe i sigurt për të sapolindurit.

  • Probiotikët mund të ndihmojnë në mbarëvajtjen e zorrëve edhe barkut të foshnjës të lumtur duke mbështetur sistemin e tyre të tretjes ndërsa tresin ushqimin dhe thithin vitaminat.

  • Pikat probiotike dhe vitaminat ndihmojnë në mbështetjen e sistemeve të shëndetshme imune.

  Përdorimi:

  Këshillohen të përdoren 5 pika në ditë , për 30 ditë përdorim.