Intimina Laselle 48g Weighted Exerciser

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/124326/image_1920?unique=dcb2933

2,250.00 L 2250.0 ALL 2,500.00 L

2,083.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • I veshur me silikon 100% të klasës mjekësore, çdo ushtrues përmban një peshë të vogël në thelbin e tij të brendshëm që lëviz dhe rrotullohet me lëvizje.

  •  Është e lehtë dhe do t'ju ndihmojë të njihni më mirë trupin tuaj duke e bërë dyshemenë tuaj të legenit më të fortë se kurrë!

  • Këshillohet që stërvitja të fillohet me madhësi më të vogël sepse sa më të mëdhaja , të jenë topat aq më e vështire bëhet mbajtja e tyre
  • Nisin të stimulojnë direkt muskujt.
  • Ndihmojnë dyshemenë e legenit të rikuperohet pas shtatzënisë dhe lindjes.
  • Përmirëson kontrollin e fshikëzës urinare duke përmirësuar urinimin e pavullnetshëm
  • Kegels janë ushtrimet më të rëndësishme që një grua mund të bëjë për të mbrojtur shëndetin e saj intim në çdo moshë.

  Përdoret zakonisht ku shfaqen këto problematika;

   •  Rrjedhje të pakontrolluar të urinës kur kolliteni,teshtini,qeshni fort
   • Keni lindur kohët e fundit në mënyrë natyrale apo cezariane
   • jeni duke u përgatitur për shtatzëni.