Cleanic Kindii Natural Balance Wet Wipes

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89104/image_1920?unique=3177fca

288.00 L 288.0 ALL 320.00 L

266.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Letrat e lagura, Kindii Natural Balance ,vijnë në paketimin me 60 copë.
  • Jane të buta edhe me aromë të mirë , falë aloe verës në përmbajtje .
  • projektuara posaçërisht për lëkurën delikate.
  • Nuk përmbajnë PEG, parabens dhe alkool.
  • Produkti është i testuar dermatologjikisht, ka një vlerë pH neutrale dhe e bënë plotësisht të sigurt për lëkurën e ndjeshme të bebes.
  • Mund të  përdoret nga  të sapolindurit, fëmijët edhe të rriturit.