Dermedic Normacne preventi moisturizing and regulating cream for adult acne skin

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/90957/image_1920?unique=aeecf7f

2,520.00 L 2520.0 ALL 2,800.00 L

2,333.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Dermedic Normacne Veprolanum DH MAT, është krem dite hidratues i përshtatshëm për lëkurat e kombinuara, e yndyrshme dhe me tendencë për akne.

  • Falë përbërësve aktivë  ennacomplex, allantoine, D-Panthenol, mundëson zbutjen e inflamacioneve lokale të lëkurës.

  • Efekti mat lejon që ta mbaj lëkurën tuaj  të hidratuar  përgjatë gjithë ditës.

  • Zbut inflamacionet lokale të lëkurës.

   Zvogëlon prodhimin e sebumit.Krem me konsistencë të lehtë.

  Përdorimi :

  • Këshillohet të përdoret në mëngjes , pas pastrimit të lëkurës tuaj 
  • Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.