Dermedic Capilarte Anti-Ageing Shampoo 300 ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/125497/image_1920?unique=aeecf7f

2,241.00 L 2241.0 ALL 2,490.00 L

2,075.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Shampoja më e re e linjës Dermedic 

   •Redukton rënien e flokëve dhe stimulon rritjen e flokëve
   •Vonon procesin e daljes së thinjave dhe zvogëlon raportin e flokëve të bardhë me të errët •Përmirëson strukturën e boshtit të flokëve
   •Ngadalëson procesin e plakjes së gjëndrave të flokëve
   •Minimizon efektet e stresit oksidativ
   •Pastron në mënyrë efektive lëkurën e kokës dhe flokët nga ndotësit e mjedisit
   •Me Ujë Termal
   •Hipoalergjike