Dermedic Sunbrella Ultra-light fluid SPF 50+oily&combination skin 40 ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/125500/image_1920?unique=49c9c1d

2,610.00 L 2610.0 ALL 2,900.00 L

2,416.67 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

      • Fluidi më i ri nga Dermedic me faktor 50+ ofron mbrojtjen maksimale të lëkurës nga dielli.
      • Kombinimi i filtrave fizikë dhe kimik bëjnë të mundur mbrojtjen me një faktorë më të gjerë.