Intimina Raya Personal Massager

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/124332/image_1920?unique=aeecf7f

6,750.00 L 6750.0 ALL 7,500.00 L

6,250.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Raya është një masazhues vibrues i krijuar për ju nëse ju pëlqen stimulimi i brendshëm dhe i jashtëm. 
  • Është krijuar për t'u lakuar me trupin femëror për lloje të ndryshme kënaqësie.
   Ky masazhues intim kontrollohet në mënyrë intuitive me një ndërfaqe të kyçshme me 3 butona që ofron kontroll të plotë mbi dridhjet dhe intensitetin. 
  • Eksploroni mënyrat dhe shpejtësitë e Raya për të zbuluar potencialin tuaj të plotë të kënaqësisë.