Intimina Celesse Personal Massager

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/124319/image_1920?unique=aeecf7f

7,200.00 L 7200.0 ALL 8,000.00 L

6,666.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Celesse është një masazhues i papërshkueshëm nga uji me një majë të lëmuar të rrafshuar, i krijuar posaçërisht për stimulim të brendshëm të fokusuar. 
  • Ai arrin në pikën tuaj G, duke e bërë atë të përsosur për lojëra solo. 
  • Kjo është pajisja ideale për të eksploruar thellësitë e kënaqësisë në një mënyrë të sigurt dhe argëtuese. 
  • Ky masazhues vibrues me dorë kontrollohet në mënyrë intuitive me një ndërfaqe të kyçshme me 3 butona që ofron kontroll të plotë mbi dridhjet dhe intensitetin. 
  • Celesse është këtu për t'ju ndihmuar të arrini majën e kenaqesise.