Dermedic Hydrain2 Hialuro Hydrating cream ,50ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89119/image_1920?unique=68948e9

2,250.00 L 2250.0 ALL 2,500.00 L

2,083.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit


  • Kremi Hidratues nga Dermedic Hydrain2 , këshillohet të përdoret tek lëkurat e ndjeshme, të dehidratuara.
  • Falë përmbajtjes së saj me komplekse unike Aqualare , acid hialuronik, glycerine ,lehtëson në mënyrë  të menjëhershme lëkurën , duke e mbajtur të hidratuar edhe të freskët.
  • Ky kremi mundëson hidratim,me veprim të zgjatur. 
  • Pengon procesin e plakjes, rivendos fortësinë dhe butësinë në lëkurë.
  • Hipoallergjenike.
  Përdorimi:
  1. Këshillohet të përdoret disa herë në ditë.   
  2. Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.