Dermedic Sunbrella Oily and Combination skin,SPF 50+

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/90968/image_1920?unique=aeecf7f

3,015.00 L 3015.0 ALL 3,350.00 L

2,791.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Dermedic Sunbrella në trajtën  e kremit ,falë  niveleve mbrojtëse ,mundëson mbrojtjen  kundër rrezeve UVA, UVB, VL dhe IR.
  • Ky  krem është formuluar specifikisht për mbrojtjen e lëkurave , të yndryshme.
  • Parandalon fotodermatozën, djegiet nga dielli dhe diskolorimet.
  • Përmirëson balancën e ujit në epidermë dhe e forcon atë.
  • Zbut irritimet.
  • Nuk përmban ngjyrues
  • Hipoalergjik

  Përdorimi:

  • Këshillohet të përdoret në mëngjes përpara ekspozimit në diell
  • Riaplikojeni disa herë gjatë ditës.
  • Shamngni kontaktin në sy
  • Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.
  • Tundeni para perdorimit.