Dermedic Sunbrella Cooling After-Sun lotion ,200ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89129/image_1920?unique=26c4748
(0 review)

2,361.60 L 2361.6 ALL 2,624.00 L

2,186.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Falë përbërsve me  ujë termal, urea, vaj bajame,gjalpë shea, allantoin, glicerinë, ofron një ndjesi freksuese.
  • Ky krem hidraton dhe zbut lëkurën, dhe nuk lejon tharjen e saj .
  • Redukton humbjen e ujit nga epiderma
  • Zbut irritimet, parandalon çarjen e lëkurës
  • Nuk lë njolla të bardha në rroba
  • Hipoalergjik

  Përdorimi :

  • Mund ta aplikoni  në mëngjes edhe në mbrëmje.
  • Masazhojeni butësisht në të gjithë trupin derisa të thithet.
  • Është e testuar nën kontrollin dermatologjik