Dermedic Hydrain3 Hialuro Bi-phase, Micellar water ,112ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89135/image_1920?unique=68948e9

1,305.00 L 1305.0 ALL 1,450.00 L

1,208.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Dermedic Hydrain3 Hialuro Bi-Phase , është uji micellar dyfazësh , i cili largon make-upin në zonën e syve  , edhe ato madje rezistent ndaj ujit . 
  • Sygjerohet të përdoret te lëkurat me tendencë në të thatë .
  • Stimulon rritjen e qerpikëve, i forcon dhe i mbron ato.
  • Mban ekuilibrin fiziologjik të lëkurës së ndjeshme rreth syve.
  • Nuk i acaron sytë.
  • Hipoallergjenike.
  • Gjithashtu është e testuar dhe mund të përdoret nga njerëzit që mbajnë lente kontakti.


  Përdorimi:

  1. Tundeni shishen përherë  përpara përdorimit ,derisa dy fazat të përzihen mirë.
  2. Aplikoni ujin micellar mbi pambuk.
  3. Në ktë mënyrë, largoni make-upin nga zona rreth syve tuaj .