Dermedic Hydrain3 Hialuro Under-Eye Cream,15ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89144/image_1920?unique=49c9c1d

1,890.00 L 1890.0 ALL 2,100.00 L

1,750.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Kremi i syve nga Dermedic Hydrain3 , këshilohet të  përdoret nga lëkurat e ndjeshme të dehidratuar ose të thatë.  
  • Siguron kujdes të efektshëm dhe hidraton lëkurën delikate rreth syve
  • Gjithashtu i përshtatshëm si një bazë make-up
  • Forcon fibroblastet përgjegjëse për rindërtimin e fibrave të kollainës dhe elastinës
  • Hipoallergjenike
  • Falë përbërsve të saj me ujë termal, acid hyaluronik 5%, dermochlorella, vitamin E, vaj bajameje, esoton, arrin të hidratoj intensivisht zonën poshtë syve tuaj .
   Përdorimi:
  1. Këshillohet të përdoret në mëngjes edhe në darkë në zonën e syve .
  2. Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.