Dermedic Hydrain3 Hialuro Moisturising Physiotoner, 200ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89147/image_1920?unique=aeecf7f

1,050.00 L 1050.0 ALL 2,100.00 L

1,750.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Hydrain Dermedic 3 Hialuro Physiotoner është toneri hidratues , i cili përgatit lëkurën për absorbimin më të mirë të substancave aktive që përmbahen në produktet e kujdesit të lëkurës.
  • Ky toner mban nivelin e duhur të hidratimit të lëkurës.
  • Arrin të freskoj  lëkurën, dhe njëkohësisht të kujdeset për shtresën mbrojtëse hidro-lipide të epidermës.
  • Sygjerohet të përdoret tek lëkurat e ndjeshme  me tendencë në të thatë .
  • Falë përmbajtjes me acidi hyaluronik, uji termal, glicerinë , arrin të siguroj që lëkura të jetë gjithmonë e hidratuar në mënyrë të përshtatshme dhe ndihmon indet e lëkurës të rifitojnë elasticitetin e tyre.

  Përdorimi:

  1. Si fillim largoni make up-in me Ujë Micellar.
  2. Përdorni xhelin larës.
  3. Më pas vendosni në pambuk tonikun, duke e pompuar 3 herë.
  4. Pastroni butësisht pjesën e fytyrës, sytë dhe qafë. Nuk ka nevojë të shpëlahet .
  5. Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje.