Dermedic Linum Emolient Baby Cleansing Gel for Body and Hair,  200ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89150/image_1920?unique=cd44330

1,170.00 L 1170.0 ALL 1,300.00 L

1,083.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit


  • Xheli larës  nga Dermedic Baby Atopy Prone Skin , ësht ë  n ë  trajt ë  kremoze edhe mund të p ë rdoret nga lëkurat shumë  të thata edhe alergjike.
  • Përbërësi kryesor i të gjithë linjës së produktit është vaji i lirit, i cili ka veti anti-inflamatore, qetësuese, dhe gjithashtu  omega 3, omega 6, omega 9, ekstrakt elbi, shkonoin, gjalpë Shea, vaj Argan.
  •  Ajo përshpejton rigjenerimin e epidermës , e pengon rritjen e baktereve.
  • Hidraton intensivisht lëkurën
  • Mund të përdoret që nga dita e parë e lindjes.


  Përdorimi:  
  1. Aplikojeni një sasi të vogël xheli në duar.
  2. Masazhojeni butësisht në lëkurë të lagur të flokëve edhe trupit .
  3. Shpëlajeni më pas ujë .