Dermedic Normacne Cleansing and Regulating Toner ,200ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89153/image_1920?unique=aeecf7f

1,620.00 L 1620.0 ALL 1,800.00 L

1,500.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit


  • Dermedic Normacne Cleansing and Regulating Toner është toniku , i cili këshillohet të  përdoret tek lëkurat me tendencë akneike .
  • Qetëson acarimet e lokalizuara të lëkurës.
  • Rivendos ekuilibrin hidro-lipide të lëkurës.
  • Pengon prodhimin e tepërt të sebumit.
  • Zvogëlon keratinizimin e tepërt të lëkurës.
  • Toniku është hapi i fundit në procesin e pastrimit edhe hapi përgatitor i para hidratimit, ku do t'ju pastroj thellësisht lëkurën tuaj.
  • Hipoallergjenike.
  • Nuk e bën lëkurën të thatë.
  Përdorimi :
  1. Si fillim largoni make up-in me Ujë Micellar.
  2. Përdorni xhelin larës.
  3. Më pas vendosni në pambuk tonikun, duke e pompuar 3 herë.
  4. Pastroni butësisht pjesën e fytyrës, sytë dhe qafë. Nuk ka nevojë të shpëlahet .
  5. Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje.