Dermedic Capilarte Serum Treatment,150ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89173/image_1920?unique=49c9c1d

2,907.00 L 2907.0 ALL 3,230.00 L

2,691.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Serumi nga Dermedic Capilarte, këshillohet të përdoret nga të  gjithë njerëzit, të cilët kanë probleme me rënien e flokëve.
  •  Ndihmon në ushqyerjen intensive të  flokëve.  
  • Arrin të mbroj dhe rigjeneroj qelizat e gjëndrës së flokëve,përmirëson vitalitetin e tyre.
  • Stimulon mikroqarkullimin në lëkurën e kokës duke përmirësuar kështu oksigjenimin e matricës së flokëve.

  Përdorimi:

  1. Si fillim këshillohet të lani flokët tuaj.(Ju sygjerojmë që gjithashtu për një rezultat sa më efikas të përdorni ,Shampon Hair Growth Stimulation Treatment nga Dermedic).
  2. Thani flokët me peshqirë.
  3. Aplikoni serumin  në flokë  pjesërisht të thatë.
  4. Lëreni të përtithet nga lëkura.
  5. Përdoret cdo ditë për 3 muaj , më pas këshillohet një muaj pushim.