Dermedic Regenist Anti-Ageing 40+ firming Night Cream,50ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89176/image_1920?unique=68948e9

5,220.00 L 5220.0 ALL 5,800.00 L

4,833.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Kremi i ditës nga Dermedic Regenist Anti-Ageing 50+ , këshillohet të përdoret nga lëkurat mature, mbi 40 vjec.
  • Ndihmon në ushqyerjen edhe rikthimin e  densitetit të lëkurës duke reduktuar shenjat e rrudhave.
  • Arrin të korrigoj edhe të tonifikoj format e fytyrës tuaj.
  • Rigjeneron në thellësi.
  • Largon shenjat e lodhjes.

  Përdorimi:

  1. Këshillohet të përdoret në darkë , pas pastrimit të lëkurës tuaj edhe aplikimit të serumit.
  2. Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.