Dermedic Melumin Anti-Ageing,Day Cream Spf 50+

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/123101/image_1920?unique=aeecf7f

3,420.00 L 3420.0 ALL 3,800.00 L

3,166.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

   • Hiperpigmentimi është një gjendje e zakonshme e lëkurës që mund të prekë pacientët e të gjitha llojeve të lëkurës, gjinive dhe moshave.
   • Dekurajimi i Kjo mund të vijë si pasojë gjenetike, por më së shpeshti shkaktohet nga faktorë të jashtëm të dëmshëm si rrezatimi diellor, substancat fototoksike dhe foto-alergjike që përmbahen në ilaçe ose kozmetikë. 
   • Ato mund të vijnë edhe si pasojë e dëmtimeve mekanike, inflamacionit, çrregullimeve hormonale ose çështjeve të tjera që lidhen me shëndetin.
   • Dermedic – Melumin Brightening protective day cream SPF 50+  është kremi i ditës me faktorë  SPF 50+ ,i cili falë  sistemeve të saj mbrojtëse, mundëson mbrojtje në nivele shumë të larta, njekohësisht edhe Anti Age, i cili lufton rrudhat.
   • Zbeh njollat e errëta ekzistuese dhe hiperpigmentimin e etiologjive të ndryshme.
   • Ofron efekt anti-oksidues dhe anti-plakje.

   Përdorimi :

   1. Këshillohet të përdoret në mëngjes pas rutinës tuaj .
   2. Lëreni të përthithet për pak minuta në fytyrë.
   3. Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.