Dermedic Oilage Anti-Wrinkle Eye Cream,15ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89184/image_1920?unique=49c9c1d

3,330.00 L 3330.0 ALL 3,700.00 L

3,083.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Kremi i syve nga Dermedic Oilage , këshillohet të përdoret  nga lëkurat mature.
  • Ndihmon në ushqyerjen edhe rikthimin e densitetit në zonën delikate rreth syve ,duke reduktuar shenjat e rrudhave.
  • Arrin të korrigoj edhe të tonifikoj format e fytyrës tuaj.
  • Rigjeneron në thellësi.
  • Largon shenjat e lodhjes.
  • Hipoallergjenike.
  Përdormi:
  1. Këshillohet të përdoret në mëngjes edhe në darkë në zonën e syve .
  2. Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.