Dermedic Oilage Nourishing Day Cream 50ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89186/image_1920?unique=cd44330

4,050.00 L 4050.0 ALL 4,500.00 L

3,750.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit


  • Kremi i ditës nga Dermedic Oilage , këshillohet të përdoret nga lëkurat mature.
  • Ndihmon në ushqyerjen edhe rikthimin e  densitetit të lëkurës duke reduktuar shenjat e rrudhave.
  • Arrinn të korrigoj edhe të tonifikoj format e fytyrës tuaj.
  • Rigjeneron në thellësi.
  • Largon shenjat e lodhjes.

  Përdorimi:

  1. Këshillohet të përdoret në mëngjes , pas pastrimit të lëkurës tuaj edhe aplikimit të serumit.
  2. Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.