Intimina Lily Cup One The Perfect Starter Cup

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/124331/image_1920?unique=aeecf7f

4,050.00 L 4050.0 ALL 4,500.00 L

3,750.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Lily Cup One është kupa menstruale e cila  është  përshtatshme dhe e padukshme falë një kase diskrete ,ku ka një buzë tepër të fortë që e bën hapjen dhe mbylljen të lehtë. 
  • Ekziston gjithashtu një lak heqjeje për t'u siguruar që nuk do t'ju zërë paniku sapo të keni nevojë ta hiqni atë. 
  • 100% silikon.
  • Deri në 8 orë mbrojtje pa probleme.
  • Mbulon gjithçka, nga rrjedha e lehtë në rrjedhën më të rëndë.
  • I shëndetshëm dhe i sigurt - nuk shkakton arroma thatësi ose acarim.
  • Paloset sheshtë për t'u futur në një kuti mbrojtëse të përshtatshme
  • Ripërdorshme.
  • Efikase edhe e lehtë në përdorim.
  • Këshillohet të përdoret pë vajzat e rea të cilat po përdorin për herë të parë cup menstuation
  • Përmban edhe kontenitorin ku mund të vendoset edhe të qëndroj sterile.