Intimina Kalia Couples Massager

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/124322/image_1920?unique=dcb2933

13,500.00 L 13500.0 ALL 15,000.00 L

12,500.00 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Masazheri i çifteve Kalia synohet të përdoret nga femrat gjatë marrëdhënieve seksuale.
    •  I veshur me silikon ultra të butë dhe fleksibël, ky masazhues promovon lidhje më të ngushta dhe më të forta dhe lejon të dy partnerët të eksplorojnë intimitetin e tyre të qetë. 
    • Qoftë për të frymëzuar pasione të reja apo për të rindezur të vjetrat, kjo përvojë unike e përbashkët mund t'ju ndihmojë të zbuloni një dimension të ri në marrëdhënien tuaj.