Mommys Bliss baby probiotic drops colic support ,8ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/90587/image_1920?unique=7f3f072

5,670.00 L 5670.0 ALL 6,300.00 L

5,250.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Mommy’s Bliss Baby Probiotics Drops është një suplement natyral, i sigurtë dhe efektiv.
  •  Ndihmon në lehtësimin e shqetësimive që vijnë  nga dhimbjet e barkut apo kolikat.
  • Pa alkool ose paraben
  • Pa shije ose ngjyra artificiale
  • Pa qumësht ose gluten
  • Me përmbajtje Lactobacillus.
  • Ndihmon në rregullimin e florës intenstinale
  • Ekstraktet e kamomilit dhe limonit ndihmojnë për gjumë  sa më të qetë.
  • Veprim i shpejtë në disa minuta.
  • 100% vegjetarian dhe vegan.
  Përdorimi:
  • 5 pika në ditë, për 30 ditë rresht .