Mommys Bliss Gripe Water Gel Nighttime,15gr

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/90588/image_1920?unique=9ba7e69
(0 review)

3,465.00 L 3465.0 ALL 3,850.00 L

3,208.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Mommy’s Bliss Gripe Water GEL Night Time është një xhel ekstra i butë i formuluar për të sapolindurit 
  •  Ndihmon në lehtësimin e  gazrave dhe shqetësimeve në stomak .
  • Falë përbërsve që kanë arrin të qetësoj shqetësimet gastrointenstinale si dhe ofron një gjumë të qetë gjatë natës.
  • Pa alkool ose paraben
  • Pa shije ose ngjyra artificiale
  • Pa qumësht ose gluten
  • Ekstraktet e xhenxhefilit dhe finokut ndihmojnë  në  lehtësimin edhe fryrjen e stomakut
  • Ekstraktet e kamomilit dhe limonit ndihmojnë për gjumë  sa më të qetë.
  • Veprim i shpejtë në disa minuta
  • 100% vegjetarian dhe vegan
  Përdorimi:
  • Lani duart mirë para përdorimit.

  •  Aplikoni një sasi të vogël,  në majë të gishtit tuaj dhe futeni në brendësi të faqes ose në biberon dhe lëreni fëmijën ta konsumojë ngadalë.

   Mos e përzieni me formulë ose qumësht gjiri. 

  • Jepeni veçmas nga ushqimet.
  •  Mos e administroni tek foshnjat më të vogla se 2 javë .
  •  Mos e tejkaloni përdorimin e rekomanduar ditor.