Mommys Bliss Baby Vitamin D ,3.24ML

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/90589/image_1920?unique=51b8643

3,285.00 L 3285.0 ALL 3,650.00 L

3,041.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Mommys Bliss është një suplement ushqimor organik, që përmban vitaminën D3 në formë të pastër.
  • Në këtë mënyrë ju mund t’i jepni fëmijëve tuaj sasinë e vitaminës D3 për të cilën ato kanë nevojë.
  • Nuk përmban:
  • -gluten;
  • -alkool;
  • -sukrozë;
  • -maja;
  • -ngjyrues artificialë dhe përmirësues të shijes;
  • -derivate të bulmetit;
  • -produkte të ardhura nga përpunimi i naftës;-kopër.

  Përdorimi:

  • Këshillohet të jepet 1 pikë në ditë.