Mommys Bliss Baby Multivitamin + Iron,30ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/90590/image_1920?unique=51b8643

3,240.00 L 3240.0 ALL 3,600.00 L

3,000.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Mommys Bliss Multivitamin+Iron  është një , suplementet ushqimor me multivitamina ndihmojnë që ata të marrin të gjitha vitaminat  bashk ë  me hekurin , me sasinë e duhur për të cilat kanë nevojë, për një rritje dhe zhvillim të shëndetshëm.
  • Vitaminat C, D3, B1, B2, B6 dhe hekuri janë të nevojshme për një sërë proçesesh në organizëm.
  • E veçanta e Mommys Bliss është që ajo përmban dhe agave me shije rrushi, për ta bërë më të pëlqyeshme nga fëmijët tuaj.
  • Karakteristikat:
  • -Përmban 10 mg hekur.
  • -Me shije rrushi.
  • -Përmban agave.
  • -Ka 70% përbërës organikë.
  • Nuk përmban:
  • -ngjyrues artificialë dhe përmirësues të shijes;
  • -gluten;-lëndë lidhëse ose mbushëse;
  • -derivate të bulmetit;-sojë;
  • -alkool.

  Përdorim:

  Tundeni përpara përdorimit.

  Këshillohet të jepet 1 ml në ditë.