Mommys Bliss Little Gums Soothing Gel

https://medigreen.al/web/image/product.template/90592/image_1920?unique=47abbec
(0 review)

3,150.00 L 3150.0 ALL 3,500.00 L

2,916.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Mommy’s Bliss – Little Gums Soothing Massage Gel Day and Night Combo
  • Xheli masazhues  me kamomil organik dhe vanilje .
  • Ndihmon në qetësimin e mishrave të dhëmbëve të butë të foshnjës. 
  • Ka një aromë të butë të ëmbël edhe të pranushëm nga ata.
  • Tubet dite edhe nate 

  Përdorimi:

  • Lani duart mirë para përdorimit. 
  • Aplikoni një sasi të vogël xheli  te dhëmbët o. 
  • Masazhoni butësisht dhe qetësoni mishrat e dhëmbëve të foshnjës me xhel. 
  • Aplikoni dhe masazhoni sipas nevojës, deri në 9 herë në një periudhë 24-orëshe. 
  • Ruajini tubetat në frigorifer nëse dëshironi një ndjesi ftohjeje.