Mommys Bliss Prenatal Multivitamin + probiotics,45caps

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89543/image_1920?unique=aeecf7f

5,760.00 L 5760.0 ALL 6,400.00 L

5,333.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

   • Mbështetje tretëse për nënën, me probiotikë, ekstrakt xhenxhefili dhe vitaminë B6
   • Vitaminat esenciale për bebe me folate bio-disponueshme (Quatrefolic ®)
   • Suplement dietik 
   • Kapsula me fuqi të lartë
   • Pa ngjyra dhe shije artificiale
   • Pa qumësht, gluten apo soje
   • Vegan dhe jo OMGJ

   Si nëna, ne e dimë se sa të vështira mund të jenë problemet e barkut të shtatzënisë: 

  •  Multivitamina  prenatale ka vitamina dhe lëndë ushqyese thelbësore që i nevojiten foshnjës tuaj për zhvillim, plus probiotikë, xhenxhefil dhe vitaminë B6 për t'ju ndihmuar me gazrat e përzier, kapsllëkun dhe barkun e mërzitur. 

  • Për përdorim para, gjatë dhe pas shtatzënisë.

  • Merrni 1 kapsulë në ditë ose sipas udhëzimeve të një profesionisti të kujdesit shëndetësor.


   Ruajtja : Ruani në një vend të freskët dhe të thatë.