Curaprox pastrues gjuhe

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/91026/image_1920?unique=421ec3a

720.00 L 720.0 ALL 800.00 L

666.67 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

    Përshkrimi i produktit

    • Pastruesit e Gjuhës Curaprox , mundësojnë  pastrim ideal të  gjuhës tuaj.
    •  Ju sugjerohet personave që vuajnë nga infeksionet e veshit, fytit dhe hundës.
    •  Pastruesi i gjuhës heq bakteret dhe kështu parandalon infeksionin e mëtutjeshëm.