Curaprox Ortho Ultra Soft

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/91038/image_1920?unique=9cb2433
(0 review)

630.00 L 630.0 ALL 700.00 L

583.33 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Furca Curaprox me hapësira të  posacme, për pastrimin e telave, dhëmbëve dhe gingiva  ,me 5460 fije , ultra soft,