Holle pear , 125g

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/91061/image_1920?unique=ccbbc9b

180.00 L 180.0 ALL 200.00 L

166.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Pure me dardhë, e këshillueshme pë fëmijët mbi 4 muajsh.
  • Lehtësisht e përtypshme dhe me shumë vitamina.

  Përdorimi :

  • Këshillohet të ruhet në vende të freskëta.
  • Tundeni përpara përdorimit.