Holle Organic Tea for Kids

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/91093/image_1920?unique=ae6cac8

495.00 L 495.0 ALL 550.00 L

458.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Caj Organik për fëmijë. 

   Bimët e përzgjedhura me kujdes kanë një efekt relaksues dhe qetësues dhe çaji ka një shije të këndshme. 

  • Përgatitja:
   Vendosni një bustinë çaj në 200ml ujë të zier për 5-10 min. Hiqeni bustinën dhe kalojeni në një filxhan ose shishe .Lëreni të ftohet deri në 37oC para se t’ja jepni bebes. Nuk është nevoja ti shtoni sheqer.