Holle Bio-Organic Blue Bird 6m+

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/116879/image_1920?unique=fe9b1b8

225.00 L 225.0 ALL 250.00 L

208.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Pure e imët e përftuar nga kombinimi i mollës me dardhën, boronicën dhe tërshërën për bebet 6 muaj+ .
  • E përshtatshme për periudhën mes vakteve ose kur jeni në lëvizje.
  • Paketim praktik, që shtypet.
  • Pa ëmbëlsues.
  • Pa laktozë.
  • Pa vezë.

  Përdorimi

  • Përdorni një lugë për t’i ushqyer purenë fëmijës suaj, sepse thithja e vazhdueshme direkt nga ambalazhi, mund të shkaktojë prishje të dhëmbëve.
  • Ruhet në frigorifer deri në dy ditë pas hapjes.