Holle bio-organic carrot cat 6m+

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/97355/image_1920?unique=44a643b
(0 review)

225.00 L 225.0 ALL 250.00 L

208.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Pure e imët që përfohet nga kombinimi karrotave me fruta dhe i jep një shije të veçantë pasdites së fëmijëve tuaj.
  • Pa gluten, pa vezë dhe pa laktozë.

  Përdorimi:

  Përdorni një lugë për të ushqyer fëmijët tuaj.Mund të ruhet në frigorifer deri në dy ditë pas hapjes.