Bionike Defence Color Liplumiere

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/117523/image_1920?unique=47dbc79

1,395.00 L 1395.0 ALL 1,550.00 L

1,291.67 L

Not Available For Sale

  • Ngjyra

This combination does not exist.

 Përshkrimi i produktit

  • Laps buzesh me SPF 15, me efekt iluminues dhe volumizues. I disponueshem ne 6 ngjyra (501-506).