Bionike brush for Bronz Powder

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/99003/image_1920?unique=eb365e5

3,150.00 L 3150.0 ALL 3,500.00 L

2,916.67 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Furce specifike per aplikimin e pudres dhe pluhrave bronzues. Forma e vecante rrumbullake ju lejon te merrni sasine e duhur nga produkti pa e shperdoruar ate.

      Te gjithe furcat Bionike jane te pergatitura me fibra sintetike dhe me dore ne Itali, gjithashtu jane te testuara per te qene hipoalergjike.