BIONIKE DEFENCE COLOR EYEBUKI BRUSH

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/94905/image_1920?unique=3547cb6

1,035.00 L 1035.0 ALL 1,150.00 L

958.33 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Furce per perhapjen e toneve te syve, lapsit te syrit dhe korrektorit ne menyre te njetrajtshme. 
    • Te gjithe furcat Bionike jane te pergatitura me fibra sintetike dhe me dore ne Itali, gjithashtu jane te testuara per te qene hipoalergjike.