Alta Natura Sedazen , 20 ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/95056/image_1920?unique=49c9c1d

1,350.00 L 1350.0 ALL 1,500.00 L

1,250.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Sedazen nga Alta Natura , është një shtesë ushqimore e cila ndihmon në gjumin dhe relaksimin . 

  • Falë përbërësve aktivë që gjenden në ekstraktin e Valerianës, Griffonia dhe Giuggiolo,mundësojnë relaksimin edhe promovimin e  mirëqënies mendore. 

  • Përbërsi i Melatoninës në përmbatje kontribuon në një gjumë më të mirë.

   Përdorimi:

   • Këshillohet të konsumohen 10-30 pika pas darkës para gjumit. 

   • Tundeni para se ta përdorni.