Alta Natura Scudo Bioimmuno ,50 capsules

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89551/image_1920?unique=aeecf7f

2,160.00 L 2160.0 ALL 2,400.00 L

2,000.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Scudo Bioimmuno nga Alta Natura është një integratorë ushqimorë me bazë Echinacea .
  • Substancat aktive që përmban në ekstraktet e thata të titruara të Echinaceas, kthetrat e Maces dhe Pau d'Arc arrijnë ti japin një rigjenerim  gjëndjes mendore edhe fizike të individit.

  Përdorimi:

  Këshillohet të merren 2 tableta në ditë.