Alta Natura Rosa Mosqueta detergente viso,150ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/99032/image_1920?unique=1767ae0

1,944.00 L 1944.0 ALL 2,160.00 L

1,800.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Rosa Mosqueta Facial Cleanser është e dobishme për mbajtjen e eudermisë normale të lëkurës. 
  • Ajo ka një veprim emollient(zbutës) për lëkurën e fytyrës, falë  përmbajtjes me acide yndyrore natyrore të vajit  të Rosa Mosqueta. 
  • Ky larës fytyre jep mundësinë që lëkura juaj të ndihet e tonifikuar.
  • Nuk e lë lëkurën, të yndryosur.

  Përdorimi:

  • Pompojeni dy herë shkumën në pëllëmbën e dorës tuaj , më pas vendoseni në lëkurë të lagur , mbyllni sytë dhe masazhojeni në fytyrë dhe qafë duke përdorur një lëvizje rrethore .
  • Shpëlajeni me ujë të bollshëm dhe thani lëkurën tuaj.