Alta Natura Reflumil Save, 500ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/100921/image_1920?unique=1767ae0

1,710.00 L 1710.0 ALL 1,900.00 L

1,583.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit


  • Reflumil Save nga  Alta Natura , është lëng i  pastër i  Aloe Veres, e cila mbron muret e mukozave ndaj shumë agjentëve kimike, të tillë si lëngjet gastrike..
  • Falë  përbërsve të saj Ndihmon për mbrojtjen dhe riperteritjen e mukozave ezofagale.
  • Polygonium Cuspidatum, ka veti antioksiduese, ndërsa vitamina E  mbron qelizat nga stresi oksidativ.
  • Ka veprim emolient dhe qetësues.


  Përdorimi

  1. Nuk duhet te perdoret per periudha te gjata kohore, me përjashtim të rasteve kur e rekomandon mjeku.
  2. Të mos përdoret tek fëmijët nën 12 vjec.
  3. Rekomandohet të përdoret 20ml në ditë larg ushqimit.