Alta Natura Nail ADD,20g

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/100930/image_1920?unique=7f3f072

1,350.00 L 1350.0 ALL 1,500.00 L

1,250.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Solucion kundër ngrënies së vazhduar të thonjve dhe kutikulave.
  • Falë përbërjes së saj me vajin e Bajames së ëmbël, vajin e Kastorit, vajin e Kokosit ndihmon në rigjenerimin dhe mirëmbajtjes e thonjëve dhe kutikulave.

  Përdorimi:

  1. Tundeni mirë përpara përdorimit.
  2. Aplikoni furcën disa herë në secilin thua, në mënyrë që të mbulohen edhe kutikulat rreth tyre.
  3. Përsëriteni disa herë në secilin thua nëse është e nevojshme.