Im Baby Camomilla Con Vitamina D ,15buste

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/88048/image_1920?unique=8f96ce7
(0 review)

1,350.00 L 1350.0 ALL 1,500.00 L

1,250.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Suplement ushqimorë me ekstrakte kamomili dhe vitamin D. 

  • Ndihmon në tretje dhe forcon sistemin imunitarë dhe kockat .

  •  Mund të përdoret nga të gjithë grupmoshat, duke nisur që  nga fëmijët 0 muajsh.

  Përdorimi:
  • Mund të përdoret  1 bustinë në ditë.