Alta Natura Crema Viso Uomo Antiage 50ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/124797/image_1920?unique=aeecf7f

2,700.00 L 2700.0 ALL 3,000.00 L

2,500.00 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Krem hidratues për fytyren i pasur me gjethe Boldo dhe Baobab, hidraton dhe lufton shenjat e plakjes.
    • Përshtatet me cdo tipologji lekure, ka efekt të fuqishëm anti rrudhë.