Alta Natura Olio Lucidante Barba Man 30ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/124799/image_1920?unique=49c9c1d

1,800.00 L 1800.0 ALL 2,000.00 L

1,666.67 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Vaji i mjekrës nga Alta Natura ndihmon në zbutjen dhe ndricimin e mjekrës.
    • Fale Vajit të Arganit, Ricinit dhe të farave të rrushit promovon rritjen e qimes.