Emoform Neo 100ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/95092/image_1920?unique=933a2a8

504.00 L 504.0 ALL 560.00 L

466.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Pastë dhëmbësh kundra cipave dhe pllakave antibakteriale. 

  •  Kuron edhe zbut gingivat. 

  • Për dhëmbë të bardhë edhe të shëndetshëm me plot feski.


  Përdorimi : Aplikojeni 3 herë në ditë , duke lare dhëmbët pas cdo vakti.