Chicco Dispositivo Anti Zanzare Karroce

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/95118/image_1920?unique=5a49659

1,395.00 L 1395.0 ALL 1,550.00 L

1,291.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  Anti Mosquito Device

  • Aparati kundër mushkonjave Chicco vepron përmes ultratingujve të cilat i bezdisin mushkonjat, por që nuk shkaktojnë efekte të padëshiruara tek njerëzit.
  • I pajisur me një kapëse praktike për t’u lidhur në karrocë ose karrocë fëmijësh.
  •  Punon me një bateri alkaline 1.5 V dhe ka një kohëzgjatje prej rreth 100 orë.
  • Me një kapëse praktike për ta mbajtur gjithmonë me vete në shtëpi.
  • Pajisje pa zhurmë  dhe ekologjike

  Përmban: 1 Aparat portativ + 1 bateri