Chicco bottle and dish cleanser 300ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/95151/image_1920?unique=30f2ce5
(0 review)

496.80 L 496.8 ALL 552.00 L

460.00 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Larësi delikat për të larë biberonat dhe shishet e bebit tuaj.
    • Përbërja e saj natyrale i pastron edhe higjenizon ato.
    • Këshillohet të përdoret 5 ml larës në 2 l ujë.