Just Green Organic Bottle & Nipple Cleaner 750 ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/126435/image_1920?unique=aeecf7f

810.00 L 810.0 ALL 900.00 L

750.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Pastrim i fuqishëm dhe i butë: Pastruesi ynë i gjelbër organik i shisheve dhe thithkave për fëmijë shfrytëzon fuqinë e përbërësve organikë për të hequr në mënyrë efektive mbetjet e qumështit, grumbullimin e formulës dhe bakteret nga shishet e foshnjave, thithkat, gotat e gjirit dhe aksesorët e tjerë të ushqimit. Formulimi i tij i butë por i fuqishëm siguron pastrim të plotë pa asnjë kimikate të ashpër ose aromë artificiale.
  • Përbërësit organikë për siguri: Ne e kuptojmë rëndësinë e përdorimit të produkteve të sigurta dhe natyrale për shëndetin e foshnjës tuaj. Kjo është arsyeja pse pastruesi ynë për shishe dhe thithka është krijuar duke përdorur përbërës 100% organikë, pa kimikate të dëmshme, toksina dhe aroma artificiale. Ai ofron një përvojë pastrimi pa shqetësime, duke ju dhënë paqe mendore duke ditur se gjërat thelbësore të të ushqyerit të foshnjës tuaj janë të lira nga substanca potencialisht të dëmshme.
  • I gjithanshëm dhe i përshtatshëm: Pastruesi ynë i gjelbër organik i shisheve dhe thithkave të foshnjave nuk kufizohet vetëm në pastrimin e shisheve dhe thithkave të foshnjave. Mund të përdoret gjithashtu për të pastruar në mënyrë efektive shishet e ujit, kazanët dhe sendet e tjera shtëpiake. Shkathtësia e tij e bën atë një zgjedhje praktike për prindërit e zënë që kanë nevojë për një pastrues të vetëm për të trajtuar detyra të ndryshme pastrimi nëpër shtëpi. Thuaj lamtumirë dollapëve të rrëmujshëm të pastrimit me këtë zgjidhje shumëfunksionale.
  • Hipoalergjik dhe i butë për duart: Ne i japim përparësi mirëqenies së foshnjës tuaj, si dhe mirëqenies suaj. Pastruesi ynë organik për shishe dhe thithka është hipoallergjik dhe i butë për lëkurën e ndjeshme të foshnjës tuaj. Është gjithashtu i sjellshëm me duart tuaja, duke parandaluar tharjen ose acarimin që mund të ndodhë shpesh me produkte të ashpër pastrimi. Shijoni një eksperiencë të rehatshme pastrimi duke u kujdesur për shëndetin dhe higjienën e të voglit tuaj.